Plan lekcji na rok szkolny 2022/2023 -

obowiązuje od 1 września 2022r.

Wyświetl...

Dziennik Elektroniczny

Wyświelt

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego
ul. Żeromskiego 30
39-300 Mielec
Telefon: 17 787 52 03

Numery telefonów Obowiazujące w SP3

BIP Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

Czytaj więcej

Rekolekcje wielkopostne

W dniach od 9 do 11 marca br. uczniowie naszej szkoły przeżywali swoje rekolekcje wielkopostne. Prowadził je Ks. Krzysztof Pach, który pochodzi z Czermina, a obecnie pracuje w Sufczynie. Rekolekcjonista wprowadził uczniów w czas Wielkiego Postu. Zwrócił uwagę na codzienną modlitwę i właściwe przygotowanie się do Spowiedzi oraz Eucharystię. Uczniowie na nowo odnaleźli siebie, drugiego człowieka i Jezusa. Doświadczyli wielkiej miłości Boga. Wyrazem wdzięczności i najlepszych życzeń dla Ks. Krzysztofa był słodki upominek wręczony przez przedstawicieli społeczności szkolnej.

Może Ci się również spodoba

Skip to content