REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

W dniach 9, 10, 11 marca 2022r. uczniowie naszej szkoły będą brać udział w rekolekcjach.

Miejsce: kościół MBNP w Mielcu
Rekolekcjonista: ks. Krzysztof Pach

PROGRAM REKOLEKCJI

9 MARCA – ŚRODA

• 9:00 – Rozpoczęcie rekolekcji dla klas: I, II i III

• 10:30 — Rozpoczęcie rekolekcji dla klas: IV, V i VI

• 12:00 – Rozpoczęcie rekolekcji dla klas: VII i VIII

10 MARCA – CZWARTEK

• 9:00 – Spotkanie rekolekcyjne dla klas: I, II i III

• 10:30 –Spotkanie rekolekcyjne dla klas: IV, V i VI

/modlitwa, spotkanie z piosenką, nauka rekolekcyjna – przygotowanie do Spowiedzi/

• 12:00 –Spotkanie rekolekcyjne dla klas: VII i VIII

• 17:30 – Spowiedź dla klas: IV, V, VI, VII i VIII

11 MARCA – PIĄTEK

• 9:00 – Zakończenie rekolekcji dla klas: I, II i III

• 10:30 – Zakończenie rekolekcji dla klas: IV, V i VI

• 12:00 – Zakończenie rekolekcji dla klas: VII i VIII

/Msza Św. z nauką rekolekcyjną/

Dni 9,10,11 marca 2022r. są wolne od zajęć dydaktycznych. Uczniowie wszystkich klas wychodzą do kościoła pod opieką wychowawców, zgodnie z podanym harmonogramem.

Uczniowie klas I-III oraz zgłoszeni uczniowie klas starszych mają zapewnioną opiekę świetlicową.

Wychowawcy  klas I-III  odbierają uczniów ze świetlicy o godz. 8.45 i sprawują opiekę do 11.30. Następnie przekazują dzieci pod opiekę wychowawców świetlicy.

Wychowawcy klas IV –VI sprawują opiekę na uczniami swojej klasy od 10.15 do 13.00.

Wychowawcy klas VII spotykają się z uczniami w szkole o godz. 11.45, idą z nimi do kościoła, a następnie wracają pod budynek szkoły, skąd uczniowie wracają do domów.

Uczniowie klas VIII w dniach rekolekcji przychodzą do szkoły na godz. 9.00 i przed wyjściem do kościoła będą pisać próbne egzaminy z j. polskiego, matematyki i j. angielskiego według harmonogramu. Wychowawcy klas VIII sprawują opiekę nad uczniami swojej klasy od godz. 11.20, idą z nimi do kościoła i wracają pod budynek szkoły, skąd uczniowie idą do domów.

Uczniowie, którzy w dniach rekolekcji nie będą korzystać z obiadów zobowiązani są do dokonania odpisów na dotychczasowych zasadach.