Rozdanie nagród w Miejskim Konkursie Plastycznym pn. „Kultura w Mielcu – oczami dziecka”

W dniu 1 czerwca 2022r, w Spółdzielczym Domu Kultury w Mielcu odbyło się uroczyste rozdanie nagród w Miejskim Konkursie Plastycznym pn. „Kultura w Mielcu – oczami dziecka”.

Dzieci miały w swoich pracach plastycznych przedstawić to, co kojarzy im się z kulturą, imprezami i wydarzeniami kulturalnymi oraz z twórcami kultury.

I miejsce w konkursie plastycznym otrzymała Kornelia Zub, wychowanka świetlicy szkolnej z klasy Ic. Praca plastyczna została wykonana po kierunkiem wychowawcy świetlicy, pani Angeliki Borowskiej.

III miejsce w konkursie plastycznym otrzymała Milena Ćwięka, wychowanka świetlicy szkolnej z klasy Ib. Praca plastyczna została wykonana po kierunkiem wychowawcy świetlicy, pani Bogumiły Witas.

W imieniu Prezydenta Miasta Mielca nagrody wręczyła Zastępca Prezydenta pani Adriana Miłoś oraz Dyrektor MOSiR Mielec pani Mirosława Gorazd.

Oprac. Bogumiła Witas