Rozstrzygnięcie konkursu „Mój przyjaciel robot”

9 grudnia odbyło się wręczenie nagród w ramach konkursu „ Mój przyjaciel robot” organizowanego przez Filię nr 4 Miejskiej Biblioteki w Mielcu.

Uczniowie ze świetlicy szkolnej biorący udział w konkursie wykazali się ciekawymi pomysłami w wykonaniu prac, a także niesamowitą kreatywnością oraz oryginalnością w tworzeniu swoich robotów.

W konkursie udział wzięli: Natan Jung, Barbara Gałda, Julia Żelazny – kl. 1a, Kornelia Zub, Anna Sułek – kl. 1c, Beata Serafin – kl. 3a, Filip Gałda – kl. 3c. Uczennica Julia Trząska z kl. 3a otrzymała wyróżnienie za swoją pracę, a wszyscy uczniowie dostali nagrody za udział w konkursie.

Opiekunowie w świetlicy – Agnieszka Szumilas oraz Angelika Borowska.

Serdecznie gratulujemy uczestnikom oraz zachęcamy do podziwiania prac w Filii nr 4 przy ul. Mickiewicza 4.