Rozstrzygnięcie konkursu „Rodzina jako najważniejsza wartość”

W  naszej szkole na przełomie października i listopada 2023r. został ogłoszony konkurs plastyczny „Rodzina jako najważniejsza wartość” przez Panią Monikę Żyłę i Panią Ewę Głowacką. Celem konkursu było promowanie wartości rodziny i ukazanie jej jako najważniejszego środowiska dziecka.

Mogli w nim wziąć udział wszyscy uczniowie uczący się w Szkole Podstawowej nr 3 w Mielcu. Konkurs został ogłoszony w dwóch kategoriach wiekowych: I-III i IV-VIII.  Wpłynęło 30 prac.

Komisja w składzie: P. Monika Żyła (przewodnicząca jury), P. Ewa Głowacka (członek jury), P. Dominika Korczak-Hyjek (członek jury) wyłoniła zwycięzców. Wszystkie prace były bardzo piękne. Pan Dyrektor Adam Jastrząb osobiście pogratulował zwycięzcom wręczając pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe.

W kategorii wiekowej I-III:

Węgrzyniak Agnieszka 3d – I miejsce

Machniak Emilia 1b – II miejsce

Ogorzałek Hanna 1c – III miejsce

 
W kategorii wiekowej IV – VIII:

Miśkiewicz Oliwia 4c – I miejsce

Błachowicz Lena 4c – II miejsce

Misiak Maja 5c – III miejsce

 
Pozostali uczestnicy również otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki. Dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w konkursie.

Opracował Monika Żyła

Możesz również polubić…

Skip to content