Santa Claus is coming…

Jak co roku Święty Mikołaj zawitał do naszej szkoły i szczególne zadanie przygotował dla uczniów klas III. Dwunastu z nich 14 grudnia wzięło udział w szkolnym Mikołajkowym konkursie języka angielskiego i po zmierzeniu się z niełatwym testem, z niecierpliwością oczekiwało na wyniki. W tym tygodniu komisja konkursowa złożona z nauczycieli języka angielskiego wyłoniła zwycięzców, a 21 grudnia uroczyście wręczono dyplomy i nagrody szóstce najlepszych uczniów.

Laureatką I miejsca została Zuzanna Jasiórkowska-Olechowska z kl.III b (uczennica p. A. Grzelak), II miejsce przypadło Lenie Błachowicz, a III – Dawidowi Tokarzowi, uczniom p. Lamot-Kulawiec z kl.IIIc. Przyznano również wyróżnienia dla Kai Ćwiękały z kl.IIIa (uczennicy p. E. Ginter) oraz Mikołaja Robaka i Igora Szlęka z kl. IIIc (uczniów p. A. Lamot-Kulawiec).

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy wyjątkowych zdolności językowych i życzymy dalszych sukcesów.

Merry Christmas and happy New Year for everyone!

A. Grzelak

Możesz również polubić…

Skip to content