UKS Mustang – Sekcje i trenerzy

Nasze sekcje i trenerzy

Działamy w 4 sekcjach:

 • sekcja mini siatkówki dziewcząt – zajęcia prowadzi mgr Grzegorz Cibicki
 • sekcja mini siatkówki dziewcząt – zajęcia prowadzi mgr Bogusława Wiącek
 • gry zespołowe – zajęcia prowadzi mgr Aleksander Woźniak
 • sekcja mini piłki nożnej i ręcznej chłopców – zajęcia prowadzi mgr Jakub Zaskalski
 • sekcja mini piłki nożnej i gry zespołowe- zajęcia prowadzi mgr Maciej Kukułka
 • sekcja mini piłki siatkowej i gry zespołowe – zajęcia prowadzi mgr Joanna Szady

  Podczas naszych zajęć w ramach Uczniowskiego Klubu Sportowego „Mustang” staramy się przede wszystkim wyzwolić u dzieci RADOŚĆ z tego co robią i za pomocą licznych ćwiczeń wpłynąć na ich ZDROWIE, SYLWETKĘ CIAŁA i SAMOPOCZUCIE! Staramy się wykształcić u naszych uczniów nawyk aktywnego spędzania czasu wolnego.

  Szkolne Igrzyska Sportowe to międzyklasowa rywalizacja w grach zespołowych i tenisie stołowym sprzyjająca integracji klasowej, zapoznaniu z przepisami „fair play” a przede wszystkim zachęcająca do aktywności ruchowej! Podczas tych zawodów wpajamy naszym uczniom zasady
  HONOROWEGO KODEKSU SPORTOWCA:

 • STOSUJ UCZCIWE METODY WALKI!
 • SZANUJ SWOICH RYWALI!
 • NIE ZADZIERAJ NOSA JEŚLI WYGRASZ!
 • NIGDY NIE REZYGNUJ ? WALCZ DO KOŃCA!
 • UMIEJ POGODZIĆ SIĘ Z PORAŻKĄ!

W ramach naszej działalności organizujemy też wycieczki rowerowe po okolicach Mielca, wyścigi rowerów górskich MTB, rajdy rowerowe do Chorzelowa i Rzemienia. Imprezy te mają na celu korelację wiadomości z wielu przedmiotów : przyrody, techniki, języka polskiego i wychowania fizycznego oraz działanie zgodne z powiedzeniem:

” NIE PRÓBUJCIE SPROWADZAĆ CAŁEGO ŚWIATA DO SZKOŁY. RACZEJ WEŹCIE DZIECI NA ZEWNĄTRZ TAM, GDZIE TEN ŚWIAT NAPRAWDĘ JEST…”
 L.B. SHARP

 

Aktualne informacje o gimnastyce korekcyjnej

Zajęcia w naszej szkole prowadzi:
mgr Agnieszka Stawecka

Harmonogram:

Możesz również polubić…

Skip to content