Plan lekcji na rok szkolny 2022/2023 -

obowiązuje od 1 września 2022r.

Wyświetl...

Dziennik Elektroniczny

Wyświelt

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego
ul. Żeromskiego 30
39-300 Mielec
Telefon: 17 787 52 03

Numery telefonów Obowiazujące w SP3

BIP Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

Czytaj więcej

Solidaryzujemy się z osobami z niepełnosprawnością intelektualną

Co roku 5 maja obchodzony jest Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, który ma na celu zmianę stereotypów na temat osób niepełnosprawnych intelektualnie oraz pokazanie społeczeństwu, że są one wśród nas i mają takie same prawa jak my. W ramach tego dnia w poprzednich latach w naszym mieście odbywały się Marsze Godności, jednak z powodu pandemii nie są kontynuowane. W związku z tym obchody tego dnia przybrały charakter symboliczny. We wtorek 26 kwietnia 2022 r. na znak solidarności z osobami niepełnosprawnymi uczniowie naszej szkoły ubrali się na pomarańczowo. Wykonano zdjęcia, które przesłano do stowarzyszenia „My Dla Innych”, działającej na rzecz osób niepełnosprawnych.

Może Ci się również spodoba

Skip to content