Plan lekcji na rok szkolny 2022/2023 -

obowiązuje od 1 września 2022r.

Wyświetl...

Dziennik Elektroniczny

Wyświelt

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego
ul. Żeromskiego 30
39-300 Mielec
Telefon: 17 787 52 03

Numery telefonów Obowiazujące w SP3

BIP Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

Czytaj więcej

Spotkanie edukacyjne o przyrodzie

W dniu 10 czerwca 2022r. z inicjatywy pani Bogumiły Witas w świetlicy szkolnej odbyło się spotkanie dzieci z panem Mieczysławem Struzikiem – prezesem Koła Łowieckiego „Łoś”. W spotkaniu brały udział dzieci z grup świetlicowych pani Bogumiły Witas i pani Angeliki Borowskiej.

Pan Mieczysław na spotkanie przybył w mundurze myśliwskim i opowiedział dzieciom o zwierzętach leśnych. Dzieci miały okazje poznać zwyczaje zwierząt leśnych oraz co jest ich przysmakiem. Mogły też odgadywać odgłosy różnych zwierząt. Pan Mieczysław podkreślił, że człowiek jest gościem w lesie i powinien szanować zwyczaje zwierząt zamieszkujących w lasach.

Na zakończenie spotkania świetlica szkolna otrzymała książki edukacyjne dotyczące życia zwierząt leśnych.

Oprac. Bogumiła Witas

Może Ci się również spodoba

Skip to content