Plan lekcji na rok szkolny 2022/2023 -

obowiązuje od 1 września 2022r.

Wyświetl...

Dziennik Elektroniczny

Wyświelt

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego
ul. Żeromskiego 30
39-300 Mielec
Telefon: 17 787 52 03

Numery telefonów Obowiazujące w SP3

BIP Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

Czytaj więcej

Spotkanie z Markiem Kamińskim

Uczniowie klasy 8e i 8d w dniu 16.11.2022r. (środę) poszli do Miejskiej Biblioteki Publicznej na spotkanie autorskie z Markiem Kamińskim – znanym podróżnikiem, zdobywcą obu biegunów Ziemi. Marek Kamiński opowiadał o swoich wyprawach, motywował młodzież do spełniania swoich marzeń a także odpowiadał na pytania zadawane przez młodzież i sam zadawał swoje. Po spotkaniu była możliwość zakupu książki, uzyskania autografu i zrobienia pamiątkowego zdjęcia. Później uczniowie zwiedzili bibliotekę oraz skorzystali ze zbiorów gier planszowych MBP.

Red. E. Wacławska

Może Ci się również spodoba

Skip to content