Spotkanie z policjantką w świetlicy szkolnej

 W czasie zajęć w świetlicy szkolnej pani policjant Sierż. Szt. Ewelina Ziemba, przeprowadziła pogadankę na temat zachowania bezpieczeństwa w różnych sytuacjach w trosce o siebie i innych. Wyjaśniła uczniom jak udzielać pierwszej pomocy w chwili zagrożenia życia.

Dzieci mogły samodzielnie wykonać masaż serca na fantomach. Został również zaprezentowany strój policjanta ochraniającego wydarzenia sportowe, wyposażenie i umundurowanie. Dzieci zobaczyły prawdziwe policyjne kajdanki, odznakę oraz elementy do kierowania ruchem. Z radością przymierzały czapkę, kamizelkę przeciwuderzeniową, ochraniacze na ręce i nogi.

Uczniowie z dużym zaangażowaniem brali udział w spotkaniu. Na zakończenie w obdarowali panią policjantkę laurkami które samodzielnie wykonali na zajęciach.

Wychowawcy świetlicy.

Możesz również polubić…

Skip to content