Plan lekcji na rok szkolny 2022/2023 -

obowiązuje od 1 września 2022r.

Wyświetl...

Dziennik Elektroniczny

Wyświelt

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego
ul. Żeromskiego 30
39-300 Mielec
Telefon: 17 787 52 03

Numery telefonów Obowiazujące w SP3

BIP Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

Czytaj więcej

Spotkanie z policjantką w świetlicy szkolnej

 W czasie zajęć w świetlicy szkolnej pani policjant Sierż. Szt. Ewelina Ziemba, przeprowadziła pogadankę na temat zachowania bezpieczeństwa w różnych sytuacjach w trosce o siebie i innych. Wyjaśniła uczniom jak udzielać pierwszej pomocy w chwili zagrożenia życia.

Dzieci mogły samodzielnie wykonać masaż serca na fantomach. Został również zaprezentowany strój policjanta ochraniającego wydarzenia sportowe, wyposażenie i umundurowanie. Dzieci zobaczyły prawdziwe policyjne kajdanki, odznakę oraz elementy do kierowania ruchem. Z radością przymierzały czapkę, kamizelkę przeciwuderzeniową, ochraniacze na ręce i nogi.

Uczniowie z dużym zaangażowaniem brali udział w spotkaniu. Na zakończenie w obdarowali panią policjantkę laurkami które samodzielnie wykonali na zajęciach.

Wychowawcy świetlicy.

Może Ci się również spodoba

Skip to content