Konkurs plastyczny „Bóg jest Miłością i Miłosierdziem”

W naszej szkole na przełomie marca i kwietnia 2024r. został ogłoszony konkurs plastyczny „Bóg jest Miłością i Miłosierdziem” przez Panią Monikę Żyłę i Panią Ewę Głowacką. Celem konkursu było ukazanie Boga jako pełnego Miłości i Przebaczenia.

Mogli w nim wziąć udział wszyscy uczniowie uczący się w Szkole Podstawowej nr 3 w Mielcu. Konkurs został ogłoszony w dwóch kategoriach wiekowych: I-III i IV-VIII.  Wpłynęło 19 prac. Komisja w składzie: P. Monika Żyła (przewodnicząca jury), P. Ewa Głowacka (członek jury), P. Marzena Chudzik (członek jury), P. Andrzej Strzępka (członek jury), Agnieszka Lamot-Kulawiec (członek jury) wyłoniła zwycięzców.

Wszystkie prace były bardzo piękne. Pan Dyrektor Adam Jastrząb osobiście pogratulował zwycięzcom wręczając pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe.

W kategorii wiekowej I-III:

Amelia Wojda 1d – I miejsce

Klara Pazdro 1b – II miejsce

Aleksandra Fornalik 1c – III miejsce

W kategorii wiekowej IV – VIII:

Tobiasz Żyła 4b – I miejsce

Maja Misiak 5c – II miejsce

Szymon Tęczar 4b – III miejsce

Wyróżnienie – Gabriela Czajka 4c i Patryk Pruś 5c

Pozostali uczestnicy również otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym konkursie.

Oprac. Monika Żyła

Możesz również polubić…

Skip to content