Plan lekcji na rok szkolny 2022/2023 -

obowiązuje od 1 września 2022r.

Wyświetl...

Dziennik Elektroniczny

Wyświelt

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego
ul. Żeromskiego 30
39-300 Mielec
Telefon: 17 787 52 03

Numery telefonów Obowiazujące w SP3

BIP Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

Czytaj więcej

„SPRZĄTAMY  MIELEC”  – wymień śmieci na sadzonki

Każda okazja jest dobra, aby dbać o nasze środowisko. Ekologia i klimat to tematy bardzo ważne dla uczniów SP 3 w Mielcu. Nie ma jednak lepszej okazji niż Międzynarodowy Dzień Ziemi. Sprzątanie naszego miasta odbyło się od 1-20 kwietnia 2022 roku. Nie mogło też zabraknąć uczniów naszej szkoły – klasy VB, VIA, VIB, VIC Podczas sprzątania Mielca opieką nad uczniami sprawowały panie: Anna Bielaska-Furman, Joanna Szady, Barbara Czaja i Alicja Wójtowicz.  23 kwietnia odbył się finał akcji w parku przy pałacyku Oborskich w Mielcu oraz rozdanie sadzonek. Stowarzyszenie „Dla Polski” przygotowało też ogólnopolską inicjatywę #SprzątamyDlaPolski, której celem jest wspólne, międzypokoleniowe i zorganizowane oczyszczanie terenów zielonych ze śmieci. Jest to już 3 odsłona tej cyklicznej akcji – w tym roku objęta została ona honorowym Patronatem Prezesa Rady Ministrów, Ministra Edukacji i Nauki. Również do tej akcji dołączyli uczniowie klasy VIC.

Może Ci się również spodoba

Skip to content