SREBRO DZIEWCZĄT Z SP3 W POWIATOWYCH ZAWODACH LEKKOATLETYCZNYCH

Na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mielcu w dniu 7 maja 2024 roku odbyły się zawody w ramach Szkolnych Igrzysk Młodzieży – „Liga Lekkoatletyczna”. Dziewczęta klas VII-VIII startowały w czterech blokach: szybkościowym, wytrzymałościowym, skocznościowym i siłowym.  W zawodach nasze uczennice zajęły II miejsce, ulegając jedynie zespołowi z Woli Mieleckiej.

Oto srebrna reprezentacja dziewcząt naszej szkoły:

  1. VII: Adrianna Białek, Weronika Kapustka, Milena Ćwiękała,
  2. VIII: Albina Khokherchak, Karolina Totka, Eliza Żyła, Maja Wojtania, Klaudia Mejza, Julia Krasińska, Maria Kołc, Kornelia Kozik.

Najwięcej punktów dla naszej szkoły zdobyła Adrianna Białek skacząc w dal na odległość 4,93m. Najdalej natomiast pchnęła kulą z wszystkich uczestników Weronika Kapustka 8,01m. Najszybsza na 300m w naszej drużynie była Karolina Totka, na 100m Maja Wojtania, a na trudnym dystansie 600m Albina Khokherchak i Eliza Żyła.

        

Wielkie brawa dla wszystkich uczennic, które kolejny raz pokazały wielkie zaangażowanie i wolę walki pobijając życiowe rekordy.

 

GRATULACJE!!!

Możesz również polubić…

Skip to content