Srebro SP3 Mielec w Wojewódzkim etapie Turnieju o Puchar Tymbarku!

16 maja w Stalowej Woli zakończyły się finały wojewódzkie turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”, w którym udział wzięła również reprezentacja SP3 Mielec. Do rywalizacji przystąpiło 107 najlepszych drużyn na podkarpaciu podzielonych na trzy kategorie wiekowe: U-8, U-10 i U-12 z oddzielnymi klasyfikacjami dla drużyn dziewczynek i chłopców.

Reprezentacja naszej szkoły pokazała się z bardzo dobrej strony zajmując 2 miejsce w Województwie. Chłopcy spisali się wspaniale jako drużyna, a uwadze organizatorów nie umknęły również umiejętności indywidualne. Najlepszym bramkarzem turnieju został Oliwier Ciuchta, a zieloną kartką został nagrodzony Dawid Żmuda.

Wyniki:

SP3 Mielec 4:4 SMS Przemyśl

SP3 Mielec 10:0 SP2 Lubaczów

SP3 Mielec 5:1 SP 12 Stalowa Wola

SP3 Mielec 7:0 OMS Orły

SP3 Mielec 6:3 Szóstka Dębica

SP3 Mielec 1:3 SP9 Sanok

Szkołę Podstawową nr 3 w Mielcu reprezentowali:

Ciuchta Oliwier

Tokarz Dawid

Tęczar Szymon

Żmuda Dawid

Leś Bartłomiej

Jabłoński Miłosz

Trzpis Dominik

Szrom Piotr

Robak Mikołaj

Kula Wojciech

Możesz również polubić…

Skip to content