Plan lekcji na rok szkolny 2022/2023 -

obowiązuje od 1 września 2022r.

Wyświetl...

Dziennik Elektroniczny

Wyświelt

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego
ul. Żeromskiego 30
39-300 Mielec
Telefon: 17 787 52 03

Numery telefonów Obowiazujące w SP3

BIP Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

Czytaj więcej

Sukces naszych fotografów

Z ogromną przyjemnością i dumą informujemy, że wyłoniono laureatów Międzyszkolnego Konkursu Fotograficznego pod patronatem Prezydenta Miasta Mielca Jacka Wiśniewskiego Mielec, jakiego nie znamy. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 6 w Mielcu. Celem konkursu było min. zachęcenie dzieci i młodzieży do fotografowania otaczającego nas świata, miejsc, w których żyjemy, zwrócenie uwagi na historię i przyrodę naszego miasta oraz rozwijanie osobistych zainteresowań, wrażliwości.

Jury wyłoniło 13 laureatów, a wśród nich zaleźli się także uczniowie SP 3 w Mielcu:

I miejsce zajął Bartosz Kręcigłowa z kl. VII F,

II miejsce osiągnęła Ksenia Skucińska z kl. V C,

natomiast kolejna piątka naszych podopiecznych została wyróżniona. Są to:

Kornelia Kozik z kl. V C,

Oliwia Pawlak z kl. V C,

Maja Tuczyńska z kl. VII F,

Szymon Wójcik z kl. VIII B,

Weronika Wójcik z kl. VI E.

Dla młodych fotografów należą się ogromne brawa!

Wielkimi krokami zbliżają się wakacje, a w związku z tym pamiętajmy, aby rozwijać swoją kreatywność. Warto czasem oderwać się od codziennych zajęć i popuścić wodze fantazji. Robienie zdjęć to doskonały sposób na relaks i wyrażenie siebie. Podkreśla indywidualność fotografa, pomaga szukać własnej drogi i czerpać z tego satysfakcję. Fotografowanie uwrażliwia na piękno otaczającego nas świata…

Red. B. Czaja

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content