Plan lekcji na rok szkolny 2022/2023 -

obowiązuje od 1 września 2022r.

Wyświetl...

Dziennik Elektroniczny

Wyświelt

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego
ul. Żeromskiego 30
39-300 Mielec
Telefon: 17 787 52 03

Numery telefonów Obowiazujące w SP3

BIP Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

Czytaj więcej

Sukcesy najmłodszych pływaków

31 maja 2022 roku w Pływalni Rekreacyjnej „Smoczka” odbyły się tradycyjne ,,Zawody Pływackie z okazji Dnia Dziecka” zorganizowane przez mielecki MOSiR. Naszą szkołę reprezentowała blisko pięćdziesięcioosobowa grupa uczniów klas 1-3. Dzieci rywalizowały na dystansie 25 metrów w wyznaczonych stylach pływackich.

Nagrodzeni uczniowie:
– Natan Jung kl. I A
– Piotr Szrom kl. II B
– Wiktoria Nikodem kl. III B                                                                                                         – Maciej Myjak kl. III B                                                                                                                 – Mikołaj Piątek kl. III A                                                                                                               – Maciej Obłudek kl. II C                                                                                                              – Gabriela Czajka kl. II C

Nasi uczniowie zajęli piąte miejsce w punktacji drużynowej klas I, II i III mieleckich szkół podstawowych. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i uczestnikom zawodów oraz  życzymy wielu sukcesów w kolejnych zmaganiach pływackich.

Może Ci się również spodoba

Skip to content