Sukcesy najmłodszych pływaków

31 maja 2022 roku w Pływalni Rekreacyjnej „Smoczka” odbyły się tradycyjne ,,Zawody Pływackie z okazji Dnia Dziecka” zorganizowane przez mielecki MOSiR. Naszą szkołę reprezentowała blisko pięćdziesięcioosobowa grupa uczniów klas 1-3. Dzieci rywalizowały na dystansie 25 metrów w wyznaczonych stylach pływackich.

Nagrodzeni uczniowie:
– Natan Jung kl. I A
– Piotr Szrom kl. II B
– Wiktoria Nikodem kl. III B                                                                                                         – Maciej Myjak kl. III B                                                                                                                 – Mikołaj Piątek kl. III A                                                                                                               – Maciej Obłudek kl. II C                                                                                                              – Gabriela Czajka kl. II C

Nasi uczniowie zajęli piąte miejsce w punktacji drużynowej klas I, II i III mieleckich szkół podstawowych. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i uczestnikom zawodów oraz  życzymy wielu sukcesów w kolejnych zmaganiach pływackich.

Możesz również polubić…

Skip to content