Plan lekcji na rok szkolny 2022/2023 -

obowiązuje od 1 września 2022r.

Wyświetl...

Dziennik Elektroniczny

Wyświelt

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego
ul. Żeromskiego 30
39-300 Mielec
Telefon: 17 787 52 03

Numery telefonów Obowiazujące w SP3

BIP Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

Czytaj więcej

Sukcesy najmłodszych pływaków

Z okazji pierwszego Dnia Wiosny na Pływalni Krytej „Smoczka” odbyły się zawody pływackie dla klas 1- 3 powiatu mieleckiego. Dzieci do przepłynięcia miały jedną długość basenu, w różnych stylach pływackich, w tym z użyciem deski asekuracyjnej. Naszą szkołę reprezentowała liczna grupa uczniów.  Wszystkim dopisywały dobre humory, a zmaganiom swoich pociech mogli przyglądać się ich opiekunowie.

Nasi pływacy świetnie się spisali i zdobyli wiele dyplomów oraz otrzymali drobne upominki. Najlepsze wyniki osiągnęli: Piotr Szrom, Natan Jung, Mikołaj Kamiński, Maciej Myjak i Gabrysia Czajka. Serdecznie im gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Może Ci się również spodoba

Skip to content