SUKCESY OSKARA W SZKOLNEJ MIELECKIEJ LIDZE SZACHOWEJ

Od lutego b.r. trwają rozgrywki Szkolnej Mieleckiej Ligi Szachowej, która gromadzi świetnych zawodników z Mielca, powiatu mieleckiego i małopolski. Zmagania szachowe odbywają się w 5 kategoriach wiekowych, z osobnymi turniejami dla dziewczynek i chłopców.  W tych rozgrywkach niezawodnie zwycięża utalentowany mistrz szachowy – Oskar Drop z kl. II B godnie reprezentując naszą szkołę.

Sukcesy Oskara:

1 miejsce na 20 zawodników w grupie wiekowej do lat 10 (wygrał wszystkie 7 rund), w pierwszym turnieju (17 lutego)

1 miejsce w grupie wiekowej do lat 10, w trzecim turnieju (13 marca).

Dla 8-latka to nie lada wyczyn, ale możliwy do osiągnięcia, jak dowiódł Oskar, który dzięki systematycznej pracy oraz regularnej grze w licznych turniejach szachowych zwiększył swoje możliwości oraz zajmuje coraz lepsze lokaty.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Możesz również polubić…

Skip to content