Sukcesy szachowe drugoklasisty

Z przyjemnością informujemy, że uczeń naszej szkoły Oskar Drop z  klasy II B odnosi kolejne, znaczące sukcesy w rozgrywkach szachowych.

Nawet podczas wakacji Oskar brał udział w dwóch turniejach szachowych. 
Pierwszy turniej odbył się w Radomyślu Wielkim 24 czerwca 2023 r. w szachach błyskawicznych o Mistrzostwo Dekanatu, w którym to Oskar zajął 3. miejsce. Kolejny turniej odbył się 26 sierpnia 2023 r. w Przemyślu o Mistrzostwo Miasta Przemyśla w szachach szybkich wygrywając 4 partie i jedną remisując, ze starszymi i silniejszymi rankingowo zawodnikami.

Ostatnio Oskar uczestniczył w Festiwalu Szachowym o Puchar Starosty Powiatu Mieleckiego, który odbył się 30 września 2023 r. w Szkole Podstawowej w Radomyślu Wielkim. Turniej zgromadził aż 156 zawodników.  Oskar zajął 2. lokatę w kategorii Juniorzy (8 lat) zdobywając tyle samo punktów co zwycięzca, lecz zadecydowała wyższa pozycja rankingowa przeciwnika.

Serdecznie gratulujemy Oskarowi i życzymy dalszych sukcesów.

Możesz również polubić…

Skip to content