Plan lekcji na rok szkolny 2022/2023 -

obowiązuje od 1 września 2022r.

Wyświetl...

Dziennik Elektroniczny

Wyświelt

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego
ul. Żeromskiego 30
39-300 Mielec
Telefon: 17 787 52 03

Numery telefonów Obowiazujące w SP3

BIP Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

Czytaj więcej

Św. Hubert patronem myśliwych

To temat przewodni spotkania klasy 3a w Domku Myśliwskim Koła Łowieckiego „ Diana” Mielec. Dzieci zapoznały się z sylwetką patrona myśliwych, jego historią i zapaliły symboliczną świeczkę w kapliczce św. Huberta. Wzięły udział w zajęciach z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej w stanach bezpośredniego zagrożenia życia oraz dowiedziały się dużo ciekawostek z życia pszczół. Dodatkową atrakcją były warsztaty, podczas których wykonały świeczki z węzy pszczelej.

Słoneczna pogoda , ognisko, pieczona kiełbaska sprzyjały dobrej zabawie.

Na zakończenie spotkania dzieci spacerowały po lesie, rozmawiały o naturze i rozpoznawały tropy zwierząt. To był bardzo miły czas!

Red. U.Frankiewicz

Może Ci się również spodoba

Skip to content