Witamy na stronie Świetlicy
przy Szkole Podstawowej Nr 3 w Mielcu

Witają Was wychowawcy ze Świetlicy Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Wojska Polskiego w Mielcu z panią kierowniczką mgr Angeliką Borowską na czele. Na naszej stronie są zamieszczone informacje na temat pracy opiekuńczo – wychowawczej z dziećmi oraz jej efekty.

W roku szkolnym 2022/2023 nasza świetlica przystąpiła do ogólnopolskich projektów edukacyjnych:

• Świetliczaki na tropie.. zagadek”,
  • „Magiczna moc bajek”,
  • „Zdrowo jem, więcej wiem”,
  • „Zbieram to w szkole”

Grupy świetlicowe biorą również udział w ogólnopolskiej wymianie pocztówkowej, a także uczęszczają na zajęcia artystyczne do Samorządowego Centrum Kultury.

Podsumowując życzymy przyjemnego serfowania na naszych stronach, a w razie wątpliwości wszelkiego rodzaju pytania dotyczące wychowania dzieci prosimy kierować na adres świetlicy: sp3swietlica.mielec@adres.pl

Możesz również polubić…