Plan lekcji na rok szkolny 2022/2023 -

obowiązuje od 1 września 2022r.

Wyświetl...

Dziennik Elektroniczny

Wyświelt

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego
ul. Żeromskiego 30
39-300 Mielec
Telefon: 17 787 52 03

Numery telefonów Obowiazujące w SP3

BIP Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

Czytaj więcej

#SZKOŁA PAMIĘTA – klasa VI C

„Szkoła pamięta” to akcja Ministerstwa Edukacji i Nauki odbywająca się w okresie, w którym w sposób szczególny wspominamy zarówno naszych bliskich, jak i tych, którzy zapisali się w historii – tej ogólnonarodowej i lokalnej. Finał akcji odbył się w piątek 29 października, do którego dołączyli również uczniowie klasy VIC wraz z wychowawcą Joanną Szady. Oddali hołd poległym za ojczyznę, walczącym podczas I i II wojny światowej. Zapalono znicze przy ścianie pamięci żołnierzy polskich zlokalizowanej przy naszej szkole. Była to lekcja, uwrażliwienia młodych ludzi na potrzebę pielęgnowania pamięci o bohaterach naszej wolności, szczególnie tych, którzy są związani z historią naszego miasta czy regionu. Pamięć to wyraz szacunku dla ich życia i dokonań.

Może Ci się również spodoba

Skip to content