Plan lekcji na rok szkolny 2022/2023 -

obowiązuje od 1 września 2022r.

Wyświetl...

Dziennik Elektroniczny

Wyświelt

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego
ul. Żeromskiego 30
39-300 Mielec
Telefon: 17 787 52 03

Numery telefonów Obowiazujące w SP3

BIP Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

Czytaj więcej

Szkolny escape room

W szkole w poniedziałek pojawiło się 10 tajemniczych kodów QR. To zabawa zaproponowana naszym uczniom z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego.

Święto to jest obchodzone 21 lutego, czyli w czasie kiedy uczniowie mieli ferie zimowe. Postanowiliśmy uczcić jednak ten dzień.  Począwszy od pracowni polonistycznej na parterze w naszej szkoły przy sali nr 8 pojawiło się 10 kodów QR, które zawierają zadania językowe. Uczniowie bardzo chętnie już w pierwszym tygodniu wzięli udział w zabawie, bo byli bardzo ciekawi co kryją czarno-białe mozaiki rozklejone w szkole. Oprócz tego na korytarzu pojawiły się ciekawostki dotyczące języka polskiego. Zachęcamy do zapoznania się z nimi.

Może Ci się również spodoba

Skip to content