SZKOLNY KONKURS MIKOŁAJKOWY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO KLAS TRZECICH

W grudniu odbył się coroczny Szkolny Konkurs Mikołajkowy z Języka Angielskiego dla uczniów klas trzecich, którego celem było rozwijanie zainteresowań językiem obcym. Powyższy konkurs był również motywacją do powtórzenia i utrwalenia słownictwa niezbędnego do rozwiązania różnorodnych zadań konkursowych. Swoje talenty językowe zaprezentowały czteroosobowe delegacje z każdej klasy trzeciej. Uczestnicy zostali obdarowani drobnym upominkiem, który nie tylko wywołał uśmiech na ich twarzach, ale również wprowadził w atmosferę zdrowej rywalizacji.  Natomiast zwycięzcy otrzymali nagrody i dyplomy.

 

 

Laureatami zostali:

 

I miejsce Miron Kamiński III a (opiekun p. Ewa Ginter)

II miejsce Maciej Myjak III b (opiekun p. Aleksandra Grzelak)

III miejsce Alicja Fila III c (opiekun p. Agnieszka Lamot – Kulawiec)

 

 

Wyróżnieni zostali:

 

Michał Tokarz III b ( opiekun p. Aleksandra Grzelak)

Wiktor Cukierda III a (opiekun p. Ewa Ginter)

Kinga Cichoń III c ( opiekun p. Agnieszka Lamot – Kulawiec)

Gabriel Arabasz III c ( opiekun p. Agnieszka Lamot – Kulawiec)

 

 

Gratulujemy najlepszym i życzymy dalszych sukcesów!

 

red. Agnieszka Lamot – Kulawiec

Możesz również polubić…

Skip to content