Plan lekcji na rok szkolny 2022/2023 -

obowiązuje od 1 września 2022r.

Wyświetl...

Dziennik Elektroniczny

Wyświelt

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego
ul. Żeromskiego 30
39-300 Mielec
Telefon: 17 787 52 03

Numery telefonów Obowiazujące w SP3

BIP Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

Czytaj więcej

THE MEETING WITH THE AMERICAN SOLDIERS – SPOTKANIE Z AMERYKAŃSKIMI ŻOŁNIERZAMI

Niecodzienne zajęcia języka angielskiego z udziałem amerykańskich żołnierzy odbyły się w niektórych starszych klasach tuż po zakończeniu uroczystości szkolnej z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uczniowie byli świetnie przygotowani do rozmów z rodzimymi użytkownikami języka angielskiego na temat ich codziennego życia i pracy. Utrwalili również podstawową wiedzę o Stanach Zjednoczonych Ameryki, a nasi goście dowiedzieli się o kilku ciekawostkach dotyczących naszego kraju. Wspólne konwersacje dostarczyły nie tylko treningu posługiwania się językiem obcym, ale również zwiększyły motywację do nauki języka angielskiego.

red. Agnieszka Lamot-Kulawiec

Może Ci się również spodoba

Skip to content