Plan lekcji na rok szkolny 2022/2023 -

obowiązuje od 1 września 2022r.

Wyświetl...

Dziennik Elektroniczny

Wyświelt

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego
ul. Żeromskiego 30
39-300 Mielec
Telefon: 17 787 52 03

Numery telefonów Obowiazujące w SP3

BIP Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

Czytaj więcej

Trójka w gronie najlepszych podstawówek Podkarpacia

Po raz kolejny możemy pochwalić się zdolną młodzieżą. Kilka dni temu portal nowiny 24.pl działający na Podkarpaciu opublikował najnowsza listę najlepszych podstawówek w województwie. Wśród 37 szkół z całego regionu znalazła się i nasza. Ranking został sporządzony m.in. w oparciu o wyniki laureatów wojewódzkich konkursów przedmiotowych. W tym roku możemy się poszczycić 3 laureatami konkursów przedmiotowych z języka polskiego oraz informatyki, o czym informowaliśmy niedawno.


Link do artukuły: kliknij TUTAJ!

Może Ci się również spodoba

Skip to content