Trójka z kolejnym tytułem „Nieprzeciętnej Szkoły”

2 czerwca 2022r. odbyła się w sali widowiskowej Domu Kultury SCK w Mielcu XXVII edycja Gali „Młodzi Nieprzeciętni”. Uczniowie naszej szkoły:

Aleksandra Tarnawska

Mikołaj Krupka

Ryszard Czerwiński

Szymon Mikuła

Maria Brzozowska

Marlena Stec

Amelia Czechowska

Anna Misiąg

Amelia Chojnacka

Julia Mrozowska

Hanna Kapel

Aleksandra Wójcik

Jakub Witek

Maria Kołc

Miłosz Myjak

otrzymali dyplomy Nieprzeciętnego Ucznia za wybitne osiągnięcia w wojewódzkich  konkursach przedmiotowych z rąk prezydenta miasta Mielca Jacka Wiśniewskiego oraz zastępców Adriany Miłoś i Pawła Pazdana. Uhonorowani zostali także nauczyciele: Barbara Czaja, Alicja Lechowicz, Alina Martyka, Wanda Bukała, Anna Rzeźnik, Katarzyna Winnicka, Joanna Tarnowska-Leyko, Marian Switek, bez których nie byłoby sukcesów uczniów.

Wszystkie te osiągnięcia sprawiły, że nasza szkoła po raz 12 otrzymała zaszczytny tytuł Nieprzeciętnej Szkoły. Wyróżnienie dla najlepszego ucznia SP3 odebrał Ryszard Czerwiński.

Uroczystość uświetniły występy młodych mieleckich artystów. Wśród nich zaprezentowała się taneczna klasa 6c z naszej szkoły oraz uczennica oddziału przygotowawczego pochodząca z Ukrainy.

Uczniom i nauczycielom serdecznie gratulujemy i życzymy udanych wakacji.

Zdjęcia: