Trzy razy podium w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych oraz awans na finały wojewódzkie

W dniu 03.10.2023r. trzy reprezentacje naszej szkoły wzięły udział w Sztafetowych Biegach Przełajowych. To bardzo trudne zawody, w których każdy uczestnik musi pokonać dystans ponad 800 m. Drużyna składała się z 6 zawodników. Opiekę nad uczniami sprawowali nauczyciele wychowania fizycznego Joanna Szady i Jakub Zaskalski. Wielkie brawa dla naszych zawodników, gdyż startowało 10-18 zespołów z całego powiatu mieleckiego w każdej kategorii wiekowej. Reprezentacje chłopców i dziewcząt klas VII-VIII, którzy zdobyli pierwsze miejsce będą reprezentować powiat mielecki w finałach wojewódzkich – trzymamy kciuki! Dziękujemy wszystkim uczniom za wspaniałe zaangażowanie, a ich postawa fair play jest wzorem do naśladowania dla wszystkich szkół.

Oto złota drużyna chłopców, która rywalizowała z rok starszymi od siebie kolegami :

Kacper Gorazd, Dominik Magdziak, Kuba Nikodem, Kuba Wawryka, Nikodem Świątek, Filip Wawryka.

Zaś, złota reprezentacja dziewcząt klas VII-VIII wystąpiła w składzie:

Żyła Eliza (8C), Totka Karolina (8C), Khokherchak Albina (8A), Śręba Milena (8C), Szelest Zofia (8A), Ćwiękała Milena (7C)oraz Krasińska Julia (8B), Leśniak Nikola (7D).

Brązowe medalistki dziewcząt klas V-VI :

Wiktoria Pazdro (6C), Tamara Paluszczak (6B), Julia Krempa (6B), Kinga Cichoń (5C), Karolina Chrzanowska (5B), Maria Gołąbek (5B)

Możesz również polubić…

Skip to content