Trzy razy podium w Sztafetowych Biegach Przełajowych

W dniu 11.10.2022r. trzy reprezentacje naszej szkoły wzięły udział w Sztafetowych Biegach Przełajowych. To bardzo trudne zawody, każdy uczestnik musi pokonać dystans ponad 800 m. Drużyna składała się z 6 zawodników. Opiekę nad uczniami sprawowali nauczyciele wychowania fizycznego Joanna Szady i Jakub Zaskalski. Wielkie brawa dla naszych zawodników, gdyż startowało 14-18 zespołów z całego powiatu mieleckiego w każdej kategorii wiekowej. Reprezentacje chłopców klas VI i VIII będą reprezentować nasz powiat mielecki w finałach wojewódzkich – trzymamy kciuki!

Oto złota reprezentacja chłopców klas VI:

Kacper Gorazd, Dominik Magdziak, Jakub Wawryka, Filip Wawryka, Jakub Nikodem, Nikodem Świątek.

Brązowe medalistki dziewcząt klas VII-VIII :

Karolina Totka, Albina Hoherczak, Aleksandra Żybula, Iwa Kubik, Emilia Kiełb, Weronika Surowiec.

Złota reprezentacja chłopców klas VIII :

Rafał Kilian, Adam Borek, Oliwier Gembal, Wojciech Krawiec, Alan Kamiński, Kamil Zachariasz.

Możesz również polubić…

Skip to content