TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR PREZESA UKS „MUSTANG” PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3 W MIELCU

11 grudnia 2023 roku w Szkole Podstawowej nr 3 odbył się coroczny mikołajkowy turniej piłki siatkowej. Celem tych zawodów jest: popularyzacja tej gry zespołowej, promocja zdrowia poprzez kształtowanie nawyku aktywności ruchowej, wpajanie zasad ,,fair play” i kultury kibicowania oraz integracja międzyszkolna młodzieży i nauczycieli wychowania fizycznego ze szkół podstawowych. Drużyny rywalizowały systemem „każdy z każdym”, grając do dwóch wygranych setów. Zespół składał się z 4 zawodników – 2 dziewcząt i 2 chłopców z klas IV-VI. Turniej zorganizowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego. Zawodnicy ze wszystkich szkół walczyli ambitnie, w miłej, koleżeńskiej atmosferze.

Ostatecznie turniej wygrała Szkoła Podstawowa nr 3 w Mielcu. Miejsce drugie zajął zespół ze Szkoły Podstawowej nr 9, a III miejsce zespół ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Mielcu. Wszyscy uczestnicy zostali obdarowani słodyczami, zaś zespoły otrzymały puchary i dyplomy. Gratulacje dla wszystkich zespołów i trenerów.

Oto reprezentacja naszej szkoły:

IV B: Szymon Tęczar, VB: Myjak Maciej, Tokarz Michał, V C: Cichoń Kinga, Rusin Lena, Levynska Polina, VI A: Chmielowiec Kacper, Dul Kamil, Szrom Jakub, VI B: Krempa Julia, Paluszczak Tamara, Pietryka Maja, Lipa Błażej, Zacharski Patryk, VI C: Totka Aleksandra.

Możesz również polubić…

Skip to content