Uczniowie Naszej Szkoły Laureatami Konkursu „Offline Challenge”!

Rozpoczęliśmy rok z pasją i zaangażowaniem, a efekty naszych wysiłków są już widoczne! Cieszymy się ogromnie z ogłoszenia, że nasi utalentowani uczniowie zostali laureatami prestiżowego konkursu „Offline Challenge”, organizowanego przez Narodowe Centrum Cyberbezpieczeństwa (NASK). To dla nas nie tylko powód do dumy, ale także okazja do refleksji nad ważnością życia poza ekranem.

Celem konkursu „Offline Challenge” było stworzenie krótkiego filmu promującego korzystanie z czasu wolnego bez użycia technologii. Dla wielu z nas życie online stało się nieodłączną częścią codzienności, dlatego też NASK postanowiło podkreślić wartość i piękno życia offline poprzez kreatywne projekty uczniów.

Nasi uczniowie, pod opieką nauczyciela języka polskiego – pani Joanny Tarnowskiej – Leyko, oraz nauczyciela informatyki – pana Andrzej Strzępki, postanowili przyjąć to wyzwanie z determinacją i zapałem. Ich praca nie tylko zasługuje na uznanie, ale również skłania do refleksji nad własnymi nawykami związanymi z korzystaniem z technologii.

Film stworzony przez naszych laureatów nie tylko poruszał, ale również inspirował. Pokazał nam piękno prawdziwej interakcji, radość spędzania czasu z bliskimi, a także wartość chwil spędzonych z dala od ekranów urządzeń elektronicznych. To ważne przesłanie, które warto przekazać nie tylko naszej społeczności szkolnej, ale również całemu światu.

Dla naszych uczniów to nie tylko sukces w konkursie, ale również ważna lekcja o równowadze i umiejętności znajdowania wartości w życiu offline. Dzięki wsparciu naszych nauczycieli, którzy nie tylko udzielali fachowej pomocy, ale również inspirująco kierowali pracą nad projektem, nasi uczniowie mogli wyrazić swoją kreatywność i przekazać istotne przesłanie.

Gratulujemy naszym laureatom tego wyjątkowego osiągnięcia! Ich praca stanowi inspirację nie tylko dla naszej społeczności szkolnej, ale dla wszystkich, którzy pragną odkryć piękno życia offline. Dziękujemy także nauczycielom za ich zaangażowanie i wsparcie, które pozwoliło uczniom osiągnąć sukces.

Życzymy naszym laureatom dalszych kreatywnych osiągnięć i inspirujących projektów, które będą promować wartości życia poza ekranem. Jesteśmy dumni z was wszystkich!

Możesz również polubić…

Skip to content