UWAGA! Konkurs!

ODKRYWAMY TALENTY NA WIOSNĘ 2022

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły z klas I – VIII do udziału w konkursie online na prezentację waszych uzdolnień, zainteresowań i pasji.

Jeśli śpiewasz lepiej niż Zenon, rapujesz jak Taco, malujesz nie gorzej niż Dorota w „Domowych rewolucjach”,  tańczysz balet, break dance czy salsę, ogrywasz w szachy swojego trenera, potrafisz wyciągnąć z kapelusza nie tylko królika, układasz kostkę Rubika jedną ręką, umiesz grać nie tylko na nerwach,  recytujesz Szekspira lub tablicę Mendelejewa z pamięci lub chciałbyś zaskoczyć naszą społeczność szkolną innym nietypowym talentem – zgłoś się już teraz!

Wystarczy, że nagrasz 3-minutowy  film video, a następnie swoją prezentację na pendrivie przekażesz wraz z kartą zgłoszeniową i zgodą rodzica (dostępne na stronie www.sp3.mielec.pl) organizatorom konkursu – paniom Ewie Ginter, Aleksandrze Grzelak, Dorocie Polczak-Jaszcz lub swojemu wychowawcy  w terminie do 18 marca 2022. Jury, w którym zasiądą nauczyciele-specjaliści poszczególnych dziedzin, wybierze zwycięzców pierwszych miejsc, wyróżnień i Grand Prix dla szczególnie wyróżniającego się uczestnika.

Na najlepszych czekają dyplomy, nagrody rzeczowe, tytuł laureata no i wielka sława!

Po długim okresie pandemii, zdalnego nauczania i zimy obudź swój talent na wiosnę i odważ się go pokazać!

Możesz również polubić…

Skip to content