Plan lekcji na rok szkolny 2022/2023 -

obowiązuje od 1 września 2022r.

Wyświetl...

Dziennik Elektroniczny

Wyświelt

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego
ul. Żeromskiego 30
39-300 Mielec
Telefon: 17 787 52 03

Numery telefonów Obowiazujące w SP3

BIP Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

Czytaj więcej

W hołdzie Niepodległej

10 listopada 2021 roku w naszej szkole obchodziliśmy Święto Niepodległości, które  jest  najważniejszym świętem patriotycznym dla każdego Polaka.

Najpierw obejrzeliśmy film patriotyczny o drodze Polaków do wolności przygotowany przez  uczniów z klasy IV a ,VII a, VII b pod nadzorem nauczycieli: pani Joanny Tarnowskiej – Leyko, pani Edyty Czernik oraz pana  Andrzeja Strzępki.

Póżniej w ramach ogólnopolskiej akcji „Szkoła do hymnu” punktualnie o godz. 11. 11  cała społeczność szkolna  uroczyście odśpiewała nasz hymn narodowy. Następnie troje uczniów z klasy VIII a  razem z panią Eweliną Nicpoń-Bogacz udało się pod Pomnik Wolności, gdzie w obecności  Dyrektora szkoły – pana Adama Jastrząba złożyli symboliczny wieniec w hołdzie obrońcom  naszego kraju. Był to wyraz naszej wdzięczności za to, że dziś możemy żyć w wolnej Polsce.

Może Ci się również spodoba

Skip to content