Plan lekcji na rok szkolny 2022/2023 -

obowiązuje od 1 września 2022r.

Wyświetl...

Dziennik Elektroniczny

Wyświelt

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego
ul. Żeromskiego 30
39-300 Mielec
Telefon: 17 787 52 03

Numery telefonów Obowiazujące w SP3

BIP Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

Czytaj więcej

W hołdzie wolnej Polsce

Piękne biało-czerwone kwiaty złożone pod pomnikiem to nasza wdzięczność, że żyjemy w wolnej Polsce.

11 listopada delegacja uczennic z klasy 8a pod opieką Joanny Tarnowskiej-Leyko wzięła udział w miejskich uroczystościach obchodów listopadowego Święta Niepodległości. Jak co roku obchody rozpoczęły się od mszy świętej w Bazylice Mniejszej pw.  Św. Mateusza, później w uroczystym pochodzie przeszliśmy pod pomnik Jana Kilińskiego, zwanego również pomnikiem Wolności, by wraz z delegacjami innych szkół i mieleckich instytucji złożyć kwiaty. Jest to nasz hołd i wdzięczność, że możemy cieszyć się wolnością w niepodległym państwie.

Może Ci się również spodoba

Skip to content