Plan lekcji na rok szkolny 2022/2023 -

obowiązuje od 1 września 2022r.

Wyświetl...

Dziennik Elektroniczny

Wyświelt

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego
ul. Żeromskiego 30
39-300 Mielec
Telefon: 17 787 52 03

Numery telefonów Obowiazujące w SP3

BIP Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

Czytaj więcej

Warsztaty z wychowania fizycznego

17 maja nauczyciele wychowania fizycznego naszej szkoły Joanna Szady i Jakub Zaskalski wzięli udział w szkoleniowych warsztatach – Gry i zabawy ruchowe wprowadzające do gier zespołowych – koszykówka.

Warsztaty odbyły się w Szkole Podstawowej nr 9 w Mielcu na sali gimnastycznej, a poprowadzili je Bogumiła Dziekan Gąbka – doradca metodyczny z wychowania fizycznego oraz Grzegorz Gudz – nauczyciel wychowania fizycznego oraz trener koszykówki z licencją B.

W szkoleniu brali udział nauczyciele z powiatu mieleckiego. Dziękujemy za zaproszenie oraz materiały szkoleniowe. Wzajemna wymiana doświadczeń pozwoli doskonalić efektywność pracy, a poznane ćwiczenia będą wdrażane na lekcjach wychowania fizycznego.

Opracował Jakub Zaskalski

Może Ci się również spodoba

Skip to content