Warsztaty z wychowania fizycznego

17 maja nauczyciele wychowania fizycznego naszej szkoły Joanna Szady i Jakub Zaskalski wzięli udział w szkoleniowych warsztatach – Gry i zabawy ruchowe wprowadzające do gier zespołowych – koszykówka.

Warsztaty odbyły się w Szkole Podstawowej nr 9 w Mielcu na sali gimnastycznej, a poprowadzili je Bogumiła Dziekan Gąbka – doradca metodyczny z wychowania fizycznego oraz Grzegorz Gudz – nauczyciel wychowania fizycznego oraz trener koszykówki z licencją B.

W szkoleniu brali udział nauczyciele z powiatu mieleckiego. Dziękujemy za zaproszenie oraz materiały szkoleniowe. Wzajemna wymiana doświadczeń pozwoli doskonalić efektywność pracy, a poznane ćwiczenia będą wdrażane na lekcjach wychowania fizycznego.

Opracował Jakub Zaskalski

Możesz również polubić…

Skip to content