Wicemistrzostwo województwa podkarpackiego w Turnieju o Puchar Tymbarku

26 maja W Stalowej Woli chłopcy reprezentujący naszą szkołę odnieśli olbrzymi sukces, wicemistrzostwo województwa największego w Europie turnieju piłkarskiego dla dzieci – Turnieju o Puchar Tymbarku w kategorii u-10 chłopców.

Zawody rozpoczęły się od zmagań grupowych, w których chłopcy nie mieli sobie równych. Po czym przyszedł czas na fazę play-off, którą również mielecka trójka przeszła jak burza docierając do finału. W wielkim finale województwa podkarpackiego po zaciętym meczu ulegliśmy szkole sportowej z Przemyśla 1:3. Warto nadmienić, że najlepsza drużyna wywalczyła awans na mistrzostwa ogólnopolskie, które odbędą się w Warszawie

 

Rozgrywki grupowe

SP3 7:0 SP Adamówka

SP3 7:0 SP Krasne

SP3 7:2 GOKIR Raniżów

Ćwierćfinał

SP3 4:0 UKS Meta Kołaczyce

Półfinał

SP3 9:6 Błękit Żołynia

Finał

SP3 1:3 SMS Przemyśl

 

Szkołę reprezentowali:

Kurmaniak Szymon

Tokarz Michał

Myjak Maciej

Tokarz Dawid

Tęczar Szymon

Kędra Nikodem

Obłudek Maciej

Jabłoński Miłosz

Świątek Tymon

Możesz również polubić…

Skip to content