WIELKIE SUKCESY W MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE INFORMATYCZNYM „BÓBR”

W naszej szkole, jak co roku, odbył się konkurs informatyczny „Bóbr”.  Najpierw, w etapie próbnym (w dn. 19 – 21 października 2022), uczniowie mogli potrenować umiejętności informatyczne oraz sprawdzić swoje możliwości.  Zaś właściwy konkurs odbył się w dniach 8 – 10 listopada 2022 r. W kategorii SKRZAT – uczestniczyło 27 uczniów klas I – III, w kategorii BENJAMIN – 19 uczniów klas IV – VI, a w kategorii JUNIOR  – 14 uczniów klas VII – VIII.

Wspaniałe wyniki osiągnęli:

Jakub Surman – laureat (I miejsce) i Piotr Szrom – laureat (I miejsce) – kl. III B – uczniowie p. Modesty Chmielowiec

Igor Szlęk  – wyróżnienie – kl. III C – ucz. p. Barbary Cisło

Przemysław Piasecki  – wyróżnienie – kl. III B – ucz. p.  Modesty Chmielowiec

Maria Kołcwyróżnienie – kl. VII C – ucz. p. Andrzeja Strzępki.

Na pochwałę zasługują również uczniowie, którzy w swoich kategoriach wiekowych uzyskali dobre wyniki. Z klas I – III są to uczniowie: Aleksandra Piechota, Maryla Wilk, Oliwier Ciuchta, Szymon Tęczar, Paweł Pazdro, Kacper Samuś, Anna Sułek,  Ludwik Kłodowski, Alicja Pietras, Patryk Leśniak,  Bruno Wojtania, Klara Serafin, Nina Wiśniewska, natomiast z kl. IV – VIII uczniowie: Bartosz Ortyl, Adrian Kozłowski,  Nikodem  Świątek, Jakub Nikodem,  Daria Pazdro, Roksana Tarczoń.

Serdecznie gratulujemy laureatom i wyróżnionym oraz życzymy im dalszych sukcesów.  Wszystkich uczniów zapraszamy do zabaw i zmagań z Bobrem przez cały rok na stronie: https://www.bobr.edu.pl/zadania-archiwalne/ .

Polecamy także ciekawe strony związane z nauka programowania: https://www.ko.rzeszow.pl/dla-dyrektora-i-nauczyciela/pilotaz-programowania/ciekawe-strony-zwiazane-z-nauka-programowania/

 

Koordynator konkursu: Małgorzata Kolisz

Możesz również polubić…

Skip to content