Witaj szkoło w kolejnym roku!

Wakacje były tym razem nieco dłuższe, bo uczniowie rozpoczęli nowy rok szkolny 2023/2024 w poniedziałek 4 września.

Na boisku szkolnym powitał ich jak zawsze Dyrektor Adam Jastrząb. Zwrócił się do rodziców, uczniów i nauczycieli, zapewniając o wysokim poziomie edukacji i opieki w SP3. Szczególnie ciepło przywitał pierwszoklasistów, dla których ten niezapomniany dzień oznacza początek zupełnie nowego etapu w życiu. Uroczystość – poprowadzona perfekcyjnie przez nową przewodniczącą SU, Ksenię Skucińską – pozwoliła wszystkim zebranym spojrzeć na nadchodzące miesiące z optymizmem.

Występ urozmaicony został barwnym układem tanecznym w wykonaniu szkolnego zespołu ,,Szok’’ , którego opiekunką od lat jest p. Joanna Lonczak. Pogodny i energiczny utwór pt. ,,Piosenka na zły czas’’ zaprezentowała uczennica klasy VII a, Julia Wojtania, przygotowana przez p. Edytę Czernik.

Nad montażem słowno- muzycznym z humorystycznym akcentem i piękną dekoracją w tle (wykonaną przez p. Mariolę Słąbę), czuwała p. Marzena Chudzik. Oby ten nowy rok szkolny okazał się ciekawą przygodą dla uczniów i ich opiekunów, przyniósł wspaniałe sukcesy, cenne umiejętności i trwałe, życzliwe więzi międzyludzkie.

Opracowała M. Chudzik

Możesz również polubić…

Skip to content