Plan lekcji na rok szkolny 2022/2023 -

obowiązuje od 1 września 2022r.

Wyświetl...

Dziennik Elektroniczny

Wyświelt

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego
ul. Żeromskiego 30
39-300 Mielec
Telefon: 17 787 52 03

Numery telefonów Obowiazujące w SP3

BIP Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

Czytaj więcej

Wycieczka do Bałtowa

W czwartek 23 września uczniowie klas IIc i III c uczestniczyli w wycieczce do Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. Zwiedzanie rozpoczęło się od objazdu scholbusem Górnego Zwierzyńca Bałtowskiego. Dzieci zachwycone były Parkiem Miniatur przedstawiającym najciekawsze zabytki architektoniczne w Polsce.

Dużo emocji wzbudziła wizyta w Sabatówce, czyli wiosce czarownic. Nie mniejszym zainteresowaniem cieszyły się okazy dinozaurów w ich naturalnej wielkości i ciekawostki z nimi związane opowiadane przez przewodnika. Wycieczkę zakończyło zwiedzanie Oceanarium. Zmęczeni, ale ze śpiewem na ustach uczniowie wrócili do Mielca.

Red. A.Starzec, B. Cisło

Może Ci się również spodoba

Skip to content