Wycieczka do Krakowa

15 czerwca klasa I a i klasa II d wyruszyły na wycieczkę do Krakowa. Pierwszym punktem programu było zwiedzanie zoo. Mieliśmy okazję zobaczyć jak karmione są foki oraz poznać gatunki zwierząt zagrożone wyginięciem, jak np.: panda mała, pantera śnieżna, tygrys amurski, lemury wari. Następnie pojechaliśmy na Wawel. Szczególnym wydarzeniem było zejście do Smoczej Jamy. Brr … trochę tam było zimno i z dreszczykiem emocji. Następnie udaliśmy się na Rynek Główny. Zwiedziliśmy Sukiennice i mieliśmy okazję wysłuchać hejnału z Wieży Mariackiej. Każdy miał sposobność kupić dla siebie i swoich bliskich pamiątki. Po krótkim odpoczynku udaliśmy się do autokaru i w drodze powrotnej do Mielca wstąpiliśmy do McDonalda. Wycieczka dała nam wiele radości i pewien zastrzyk wiedzy. Odpoczywając i bawiąc się możemy także wzbogacać naszą wiedzę. Wycieczkę zorganizowała p. Grażyna Antoń.

Red.: Joanna Łukasik

Możesz również polubić…

Skip to content