Wycieczka z warsztatami

27 kwietnia 2023 r. klasy I B i II C uczestniczyły w wycieczce do Rzeszowa. Główną atrakcją wycieczki był spektakl „Włosy mamy” w Teatrze Maska. Piękna i wzruszająca opowieść o Emmie i jej chorej mamie pomogła zrozumieć różne emocje, z jakimi spotykamy się wszyscy w życiu. Scenografia i oprawa muzyczna wywarła na dzieciach ogromne wrażenie. Pełen zadowolenia był udział uczniów z obu klas w lekcji teatralnej. Młodsze, z klasy I B,  zapoznały się ze zbiorami Muzeum Lalek Teatralnych oraz obejrzały projekty scenograficzne i elementy dekoracji z dawnych spektakli. Starsze próbowały swoich możliwości scenicznych z prawdziwymi maskami. Dzień atrakcji dopełniły warsztaty wyrobu lizaków oraz zabawy w Centrum „Fantazja”. Wycieczka do Rzeszowa była udana.

red.  Lidia Tylutki

Możesz również polubić…

Skip to content