Plan lekcji na rok szkolny 2022/2023 -

obowiązuje od 1 września 2022r.

Wyświetl...

Dziennik Elektroniczny

Wyświelt

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego
ul. Żeromskiego 30
39-300 Mielec
Telefon: 17 787 52 03

Numery telefonów Obowiazujące w SP3

BIP Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

Czytaj więcej

Wygrana w konkursie „Najpiękniejsza Pisanka Wielkanocna”!

 Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w miejskim konkursie na „Najpiękniejszą Pisankę Wielkanocną”. W kategorii klas IV -VIII Weronika Wójcik z klasy VII E zajęła III miejsce. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 8 kwietnia 2022 r w Spółdzielczym Domu Kultury w Mielcu z udziałem Prezydenta Miasta Mielca pana Jacka Wiśniewskiego oraz Naczelnika Wydziału Edukacji pana Mirosława Kapinosa. Serdecznie gratulujemy wygranej i życzymy dalszych sukcesów!

Red. M. Słąba

Może Ci się również spodoba

Skip to content