Plan lekcji na rok szkolny 2022/2023 -

obowiązuje od 1 września 2022r.

Wyświetl...

Dziennik Elektroniczny

Wyświelt

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego
ul. Żeromskiego 30
39-300 Mielec
Telefon: 17 787 52 03

Numery telefonów Obowiazujące w SP3

BIP Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

Czytaj więcej

Wygrywamy Mielecki Test Coopera

Nasz szkoła była najliczniejszą grupą podczas Mieleckiego Testu Coopera, przebiegając najdłuższy dystans. W związku z tym wybiegała nagrodę voucher w wysokości 500 zł na sprzęt sportowy. Pan Janusz Godek Zastępca Dyrektora MOSiR Mielec przekazał zwycięski Voucher nauczycielom Joannie Szady i Jakubowi Zaskalskiemu oraz wspaniałym uczniom Szkoły Podstawowej nr 3 im. Wojska Polskiego w Mielcu.

Wielkie brawa dla aktywnych uczniów,  ich duch sportowej postawy i rywalizacji na zawodach wielokrotnie przekłada się na osobiste i drużynowe sukcesy. Gratulacje należą się także nauczycielom wychowania fizycznego, którzy motywują i inspirują oraz zawsze towarzyszą swoim uczniom na sportowych wydarzeniach wspierając ich.

Gratulujemy i życzymy nieustających sukcesów!

Może Ci się również spodoba

Skip to content