Wygrywamy  XXVI  BIEGI  ULICZNE

W dniu 06.10.2022 w godzinach popołudniowych uczniowie naszej szkoły z klas od I-VIII wzięli udział w XXVI Ogólnopolskich Biegach Ulicznych, które odbyły się na stadionie lekkoatletycznym w Mielcu. Uczniowie liczną grupą, dumnie reprezentowali naszą szkołę pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego: Joanny Szady, Jakuba Zaskalskiego, Macieja Kukułki, Grzegorza Cibickiego oraz Joanny Kamińskiej.

Lekkoatletyczny Klub Sportowy Stal Mielec organizuje biegi głównie po to, by spopularyzować bieganie wśród najmłodszych. I tym razem na starcie biegów krótkich stanęły najpierw przedszkolaki, a później dzieci ze szkół podstawowych i młodzież. Rywalizowano na dystansach od 100 do 600 metrów. Nasza szkoła zwyciężyła w punktacji drużynowej szkół podstawowych!  Drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 9, zaś trzecie Szkoła Podstawowa nr 11.

Ponadto wielu naszych uczniów osiągnęło imponujące wyniki:

rocznik 2014/2015

  • dziewczęta

Gałda Barbara – 3 miejsce!!!

Miller Milena – 7 miejsce

  • chłopcy

Kamiński Mikołaj – 3 miejsce!!!

rocznik 2012/2013

  • dziewczęta:

Nikodem Wiktoria- 1 miejsce!!!

  • chłopcy:

Myjak Maciej – 6 miejsce

rocznik 2010/2011

  • dziewczęta

Białek Adrianna –5 miejsce

Hyjek Amelia – 7 miejsce

  • chłopcy

Magdziak Dominik – 4 miejsce

Owsiak Piotr – 5 miejsce

rocznik 2008/2009

  • dziewczęta

Żyła Eliza – 7 miejsce

  • chłopcy

Rafał Kilian – 1 miejsce!!!

Zachariasz Kamil – 5 miejsce

Krawiec Wojciech – 7 miejsce

Do zawodów uczniów przygotowali wszyscy nauczyciele wychowania fizycznego. Serdecznie gratulujemy wszystkim młodym uczestnikom biegów młodzieżowych!!

Możesz również polubić…

Skip to content