Plan lekcji na rok szkolny 2022/2023 -

obowiązuje od 1 września 2022r.

Wyświetl...

Dziennik Elektroniczny

Wyświelt

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego
ul. Żeromskiego 30
39-300 Mielec
Telefon: 17 787 52 03

Numery telefonów Obowiazujące w SP3

BIP Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

Czytaj więcej

Wyniki Rejonowego Konkursu Plastycznego pn. „Gdzie ukrywa się zdrowie”

Rozstrzygnięto Regionalny konkurs plastyczny o tematyce prozdrowotnej „Gdzie ukrywa się zdrowie”, organizowany przez Szkołę Podstawową w Tuszowie Narodowym przy współpracy z LOP Zarząd Okręgu Podkarpackiego w Rzeszowie.

Dzieci w swoich pracach plastycznych miały przedstawić interpretację plastyczną pojęcia własnego zdrowia i dbałości o nie. Jury konkursu doceniło samodzielne wykonanie pracy, ciekawe ujęcie tematu oraz kreatywność artystyczną.

W konkursie tym wyróżnione zostały prace uczennic: Bianki Wolak wychowanki świetlicy szkolnej klasy Ib . Opiekun plastyczny pracy Bogumiła Witas. Anny Sułek wychowanki świetlicy szkolnej klasy Ic. Opiekun plastyczny pracy Angelika Borowska. Uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień odbyło się 9 czerwca w Szkole Podstawowej w Tuszowie Narodowym.

To kolejny sukces naszych artystów uczęszczających do świetlicy szkolnej. Gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów!

Oprac. Angelika Borowska

Może Ci się również spodoba

Skip to content