Wyniki Rejonowego Konkursu Plastycznego pn. „Gdzie ukrywa się zdrowie”

Rozstrzygnięto Regionalny konkurs plastyczny o tematyce prozdrowotnej „Gdzie ukrywa się zdrowie”, organizowany przez Szkołę Podstawową w Tuszowie Narodowym przy współpracy z LOP Zarząd Okręgu Podkarpackiego w Rzeszowie.

Dzieci w swoich pracach plastycznych miały przedstawić interpretację plastyczną pojęcia własnego zdrowia i dbałości o nie. Jury konkursu doceniło samodzielne wykonanie pracy, ciekawe ujęcie tematu oraz kreatywność artystyczną.

W konkursie tym wyróżnione zostały prace uczennic: Bianki Wolak wychowanki świetlicy szkolnej klasy Ib . Opiekun plastyczny pracy Bogumiła Witas. Anny Sułek wychowanki świetlicy szkolnej klasy Ic. Opiekun plastyczny pracy Angelika Borowska. Uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień odbyło się 9 czerwca w Szkole Podstawowej w Tuszowie Narodowym.

To kolejny sukces naszych artystów uczęszczających do świetlicy szkolnej. Gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów!

Oprac. Angelika Borowska

Możesz również polubić…

Skip to content