WYRÓŻNIENIA W KONKURSIE  ALFIK MATEMATYCZNY

Nasi uczniowie po  raz kolejny zmagali się w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny. Konkurs odbył się 23 listopada 2022 r. na terenie naszej szkoły. Wzięło w nim udział 57 uczniów  klas  od  I  do VIII.  Wyróżniło się 8 uczniów, w tym 3 z nich uzyskało wynik bardzo dobry.

Uczniowie ci otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe, które zostały zakupione m.in. dzięki wsparciu Rady Rodziców SP 3.

Wyniki konkursu:

Filip Pazdro z kl. I B – wynik bardzo dobry – 4. miejsce w  woj.  podkarpackim  klas  pierwszych  i  1 m. w naszej szkole (uzyskał 90 % punktów możliwych do zdobycia) – ucz. p. Małgorzaty Kolisz

Maria Kołc  z kl. VII C – wynik bardzo dobry –  1 miejsce  w  woj.  podkarpackim  klas  siódmych,   2 m. w naszej szkole (uzyskała 85 % punktów możliwych do zdobycia) -– ucz. p. Ewy Ziętek

Jakub Surman  z kl. III B – wynik bardzo dobry – 3 m. w szkole (uzyskał 83 % punktów możliwych do zdobycia) – ucz. p. Modesty Chmielowiec

Najlepsze wyniki w szkole:

– w klasach drugich: Paweł Pazdro z kl. II D – ucz. p. Grażyny Antoń

– w klasach czwartych: Beata Serafin – kl. IV A – ucz. p. Joanny Sałagaj

– w klasach piątych: Jakub Szrom – kl. V A – ucz. p. Moniki Grelewskiej

– w klasach szóstych: Nikodem Świątek – kl. VI A – ucz. p. Joanny Sałagaj

– w klasach ósmych: Roksana Tarczoń – kl. VIII A – ucz. p. Ewy Ziętek

Brawa dla wszystkich uczestników konkursu, zwłaszcza tych najmłodszych. Wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w przyszłym roku szkolnym.

Koordynator konkursu: Małgorzata Kolisz