Wysokie wyróżnienie dla Szkoły Podstawowej nr 3 w Mielcu!

We wtorek 30 maja 2023 r. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A w Jasionce odbyło się uroczyste podsumowanie tegorocznej edycji konkursów przedmiotowych zorganizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

Gratulacje i nagrody z rąk Podkarpackiego Kuratora Oświaty pani Małgorzaty Rauch oraz Wojewody Podkarpackiego Pani Ewy Leniart odebrali:

  • Jakub Witek – wielokrotny laureat z biologii i chemii,
  • Nina Dymek – laureatka z biologii, która zajęła II miejsce w województwie,
  • Szymon Bielecki – laureat z chemii, który zajął III miejsce w województwie,

którzy otrzymali dyplomy i pamiątkowe statuetki oraz

  • Marlena Stec – laureatka z języka polskiego,
  • Mikołaj Płatek – laureat z biologii,
  • Mikołaj Krupka – laureat z biologii,

którzy otrzymali dyplomy i pamiątkowe przypinki.

Ze względu na liczne grono nagrodzonych mielecka ,,Trójka” już po raz jedenasty otrzymała na ręce Dyrektora Pana Adama Jastrząba Certyfikat Szkoły Przyjaznej Utalentowanym Uczniom. Jest to wspaniała nagroda i powód do dumy, który potwierdza wyróżniające się warunki stworzone uczniom przez szkołę w dziedzinie rozwijania zdolności i osiągania sukcesów w konkursach przedmiotowych. Otrzymane wyróżnienie – jedno
z dwunastu przyznanych w województwie i jedyne w Mielcu – plasuje Szkołę Podstawową
nr 3 w czołówce podkarpackich placówek i potwierdza wysoką jakość nauczania.

Nagrody otrzymały także nauczycielki, sprawujące opiekę merytoryczną, pod kierunkiem których uczniowie przygotowywali się do konkursów. Pamiątkowe dyplomy otrzymały: Pani Wanda Bukała -­ wicedyrektor  szkoły, nauczyciel chemii, Pani Anna Rzeźnik – nauczyciel biologii oraz Pani Katarzyna Winnicka – nauczyciel języka polskiego.

Serdecznie gratulujemy uczniom i nauczycielom wybitnych osiągnięć i wytrwałości oraz determinacji w dalszym rozwijaniu pasji i talentów.   

Możesz również polubić…

Skip to content