Plan lekcji na rok szkolny 2022/2023 -

obowiązuje od 1 września 2022r.

Wyświetl...

Dziennik Elektroniczny

Wyświelt

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego
ul. Żeromskiego 30
39-300 Mielec
Telefon: 17 787 52 03

Numery telefonów Obowiazujące w SP3

BIP Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

Czytaj więcej

XII   Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

W październiku w naszej szkole obchodziliśmy XII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Podczas lekcji matematyki uczniowie rozwiązywali szereg zadań, zagadek i łamigłówek dotyczących mnożenia. Nie zabrakło również zabaw z mnożeniem przy użyciu tablicy interaktywnej i telefonów komórkowych. Uczniowie mieli możliwość przystąpienia do egzaminu na „Mistrza Tabliczki Mnożenia”. Na szkolnym korytarzu pojawiły się prace wykonane przez  uczniów oraz schody z różnymi działaniami. 

Może Ci się również spodoba

Skip to content