Plan lekcji na rok szkolny 2022/2023 -

obowiązuje od 1 września 2022r.

Wyświetl...

Dziennik Elektroniczny

Wyświelt

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego
ul. Żeromskiego 30
39-300 Mielec
Telefon: 17 787 52 03

Numery telefonów Obowiazujące w SP3

BIP Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

Czytaj więcej

XXI Dzień Papieski – „Nie lękajcie się!”

Dnia 28 października 2021 r. w naszej szkole odbył się apel z okazji  XXI Dnia Papieskiego pod hasłem „Nie lękajcie się!”. Przygotowali go uczniowie klasy VIc wraz z panią katechetką Pauliną Bawoł i panią Dorotą Polczak- Jaszcz. Podczas apelu zostały odśpiewane pieśni papieskie. Uczniowie poznali najważniejsze wydarzenia z życia Świętego Jana Pawła II, które były urozmaicone pokazem slajdów.  Widownia  nagrodziła gromkimi brawami występ swoich kolegów i koleżanek. Dopełnieniem  apelu było podsumowanie konkursu plastycznego pt. „Nie byłoby na Stolicy Piotrowej tego Papieża Polaka” – o przyjaźni Papieża Jana Pawła II z Prymasem Wyszyńskim .  Zwycięzcom zostały wręczone nagrody a pozostałym uczestnikom  dyplomy i słodkości.

Może Ci się również spodoba

Skip to content